Červenec 2018

Kousek dobra

21. července 2018 v 19:22 | Boogie |  Deník?
Jsme zvyklí plakat nad negativními životními situacemi. Já jsem vlastně stejná, né-li horší, protože jsem se trápila i s maličkostmi, které by se dali vyřešit celkem bez námahy. Nemám prostě ráda zaškobrtnutí, byť ta sebemenší mě vždy rozhodila. Poslední dobou jsem měla negativ poměrně hodně, a já si řekla dost. V rámci osobního růstu jsem se rozhodla popřemýšlet nad dobrými věcmi, které mě Ana naučila.

1.Hladovění není cesta k dokonalé postavě
Nedá se to vydržet. Fyzicky i psychicky, tohle člověka dokáže zničit. Healthy diet is the key! Let's get som fucking burger!

2.Hubené tělo s sebou štěstí nenese
Dosáhla jsem svého ''cíle'', byla hodně hubená, s nohama které se dotýkají maximálně v kolenou, a co mi to přineslo? Nic. Nepřišlo s tím žádné štěstí, jen deprese z hladu a stálý pocit nedostatečnosti. Stále mám problémy, ale už netoužím po tom, co pro mé tělo zkrátka není přirozené-jsem prostě typ Kat Dennings! (konečně mají i takové typy v Hollywoodu zastoupení)

3.Sebeláska je nejvíc
Stále jsem se za něčím hnala, musím to a musím ono, abych byla šťastná. Ale ono to klišovité ''měj se rád'' stejně sedí. Nikdo mě tak nechválil za vzhled, jako když jsem se zase pro jednou cítila příjemně ve své kůži.

4.Zdravý sport nese radost
Objevila jsem lásku k pohybu, kterou jsem dřív neměla. Chtěla jsem jen sedět s joystickem v ruce a zázračně hubnout. Stále jsem nerd, ale našla jsem si naplňující sport - tanec. Stále jsem hodně slabá, takže hodně cvičím, avšak už ne kardio, jde mi o svalstvo. Až zesílím, příjde můj největší cíl. Poledance, kterého jsem se musela vzdát, protože jsem sama sebe neudržela ani na nohou, natož na tyči.

5.Láska ke zdravému jídlu
V nejhorší době jsem si odpírala jakékoliv jídlo. I to zdravé a poměrně nízkokalorické (ano, nesnědla jsem ani salát zakapaný olivovým olejem). Od té doby, co jsem se rozhodla začít jíst normálně, skoro vždy večeřím nějakou salátovou variaci. A nad čím jsem dříve ohrnovala nos, si těď neskutečně užívám, protože žeru!

a to nej
6.Jídlo je potěšení
Ráda jím. Ráda jím hodně. A ráda jím i sladké. Ať si Victoriini andělé trhnou křídlem, myslím si, že se mám líp, než ony.