Mých pět nej

31. května 2018 v 18:57 | Boogie |  Téma týdne
Tohle téma týdne jsem se rozhodla pojmout trochu nekreativně, a to je sepsat svých pět nejlepších faktů o mě a mém životě, a pět nejhorších. Takže vlastně deset nej. Je to proti pravidlům?

Nejnejnej:
1. Moje nejmilovanější jídlo je cuketa s bramborami a rozpuštěnými tvarůžkami. Je to neuvěřitelně smradlavá dobrota, kterou si poslední dobou ale bohužel moc nedopřávám - přitom se nejedná o žádné hříšné potěšení, složení této krmy je poměrně zdravé. Fuck ANA.
2. Dokážu ze sebe za 20min vyplodit slušnou povídku. Pravidelně jsem bavila své učitelky na střední (troufám si říct). A celkově miluji umění.
3. Jsem rozmazlovací typ. Když někoho miluju, rozmazluju ho. Takže před každými narozeninami, Vánocemi, slunovraty dlouhé týdny dopředu plánuji, čím dotyčného obdarovat. A můj přítel ve vztahu se mnou přibral za 3 roky 15 kilo.
4. Jsem kuchař od přírody. Hrozně ráda peču, vařím, a vymýšlím vlastní recepty a kombinace. A moje okolí při degustaci většinou uznale pokyvuje hlavou. Viz přítelových 15 kilo.
5. Mám poměrně extravagantní smysl pro módu, ale to asi nebude plus pro každého.

DOST BYLO SAMOCHVÁLY!

NejBLÉÉÉÉ:
1. Moje přecitlivělost je definitivně jedna z mých nejhorších vlastností. Všechno si moc beru a nad vším moc přemýšlím, proto jsem tam, kde jsem.
2. Mám strach z lidí, který jsem v sobě sama vypěstovala, a ztratila tak spoustu přátel, protože jsem se jim začala stranit. Byla za tím má obava, že mě vlastně stejně ani rádi nemají.
3. Celkově celoživotně bojuji s silnými pocity méněcennosti, i když jsem k tomu teoreticky neměla důvod, moje rodina mě vždy potporovala. Jen v mých očích dost není dost.
4. Nesnáším pavouky a ze všecho nejvíc mě vyděsí klaun. Zatím co se všechny děti těšily až přijede cirkus, já se schovávala v teple domova.
5. Jsem na své doposud nějnižší váze, a stále si připadám stejně buclatá, i když mi trčí pánve a páteř.

Done...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lux Lux | Web | 1. června 2018 v 0:39 | Reagovat

Jé, s tebou bych chtěla chodit! :D Kvůli tomu rozmazlování, to bych potřebovala! :D
Jinak zkus se nehodnotit. Já nevím, jaký hrozný chvíli prožíváš, nedovedu si to představit. Ale jsi dobrá a myslím, že kdyby lidi přestali hodnotit sami sebe a jiné, zabránilo by se spoustě problémů. Zvládneš to, trochu si věř! :)

2 Lucka Lucka | Web | 1. června 2018 v 21:12 | Reagovat

Hezké a upřímné. :-) Tvůj přítel je šťastnej chlap, vaříš mu dobře očividně a ještě rozmazluješ, no jeje. :-)

3 boogie-de-ana boogie-de-ana | E-mail | Web | 2. června 2018 v 17:14 | Reagovat

[1]: Děkuji, to mě těší :D je to těžké, a je pravda, že ana mě naučila hodnotit nejen sebe, ale i lidi kolem, a to je možná to nejhorší-nikdy jsem nechtěla být povrchní :/

[2]: To rozmazlování se vyrovná mou lehce hysterickou a nelehkou povahou :D ale děkuji za milý komentář :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama